Ντελίβερι κοκαΐνης με παπάκια καφετέριας που διατηρεί στην Αργυρούπολη, έκανε ένας 29χρονος ομογενής από την Ουκρανία που συνελήφθη από αστυνομικούς της ομάδας ΔΙ.ΑΣ Ν/Α Αττικής στη Γλυφάδα.
Στην κατοχή του άνδρα που κυκλοφορούσε με το παπάκι και…κουβαλούσε καφέδες ως «βιτρίνα» σύμφωνα με αστυνομικές πηγές, εντοπίστηκαν 5 φιξάκια κοκαΐνης και 500 ευρώ.
Η σύλληψη του έγινε στις 11:30 το πρωί του Σαββάτου στην συμβολή της Λεωφόρου Βουλιαγμένης με την Ελευθερίου Βενιζέλου.
Ο 29χρονος διατηρεί καφέ στην Αργυρούπολη σε κεντρικό δρόμο της περιοχής.
Ντελίβερι ναρκωτικών με παπάκι στη Γλυφάδα – Σύλληψη 29χρονου με φιξάκια κοκαΐνης
![25cea47f-af16-44b4-9ec7-fb9dcfa75f70_xeiropedes5-60](https://lawandorder.gr/wp-content/uploads/2023/07/25cea47f-af16-44b4-9ec7-fb9dcfa75f70_xeiropedes5-60.jpg)