14.5 C
Thessaloniki
Σάββατο 27 Απριλίου 2024
More

Super League 1: Το έβαλε ο Κρέσπι στο 90+1′, νίκη του Αστέρα επί του Παναιτωλικού

Άνοιξε η 14η αγωνιστική της Super League με τον Αστέρα Τρίπολης να υποδέχεται τον Παναιτωλικό. Οι Αρκάδες πήραν τη νίκη με 1-0 και πανηγύρισαν την κατάκτηση των τριών βαθμών.
    Σε ένα ματς στο οποίο και οι δύο ομάδες είχαν ευκαιρίες, με τον Παναιτωλικό να έχει καλές στιγμές με τον Καρέλη, χωρίς όμως να σκοράρει.
    Οι γηπεδούχοι όμως βρήκαν τον τρόπο στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων και ο Κρεσπί διαμόρφωσε το τελικό 1-0 στο ματς.
    ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (Μ. Ράσταβατς): Παπαδόπουλος, Καρμόνα, Χριστόπουλος, Ατιένθα, Τασουλής (65′ Αλβαρες) , Ιγκλεσίας (46′ Μουνάφο), Κανελλόπουλος (86′ Μπενίτο), Ριέρα (65′ Τιλίκα), Σίτο (46′ Κρέσπι), Σονί, Μπαράλες.
    ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ (Γ. Αναστασίου): Μελίσσας, Λούι, Βργκοτς, Μαλής, Κορνέλιους (59’ Χουχούμης), Αντούνες, Φλόρες, Μπαρμπόσα, Μεντόσα (87’ Τσιγγάρας), Μόρσεϊ (42’ Καρέλης), Βέργος.
    ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
    Τελικά είναι γυναικοκτονία η δολοφονία στη Θεσσαλονίκη: Ο πρώην σύζυγος σκότωσε την 55χρονη στο ζαχαροπλαστείο!
    Σοκαριστική καταγγελία: Νηπιαγωγός συνελήφθη, φέρεται να κακοποίησε σεξουαλικά 4χρονο στις τουαλέτες (βίντεο)
    Δίκη «ψευτογιατρού»: «Μας έλεγε ότι θα μας έφερνε νερό από την Αμερική που θα τσιμέντωνε τον καρκίνο, του δώσαμε 60.000 ευρώ» (βίντεο)
    Ως ύποπτος για δυο κακουργήματα κλήθηκε ο δικηγόρος αρνητής της πανδημίας Νίκος Αντωνιάδης!
    Ακολουθήστε το law&order.gr στο Google News, για να ενημερώνεστε για όλες τις ειδήσεις.