Με τη συνδρομή και της ΕΛ.ΑΣ εξελίσσεται επιχείρηση εντοπισμού αγνοούμενου στον Υμηττό και την ευρύτερη περιοχή του Καρέα. Στο σημείο των ερευνών βρίσκονται ακόμη 6 πυροσβέστες, 1 σκύλος-διασώστης και 3 πυροσβεστικά οχήματα.
Πρόκειται για άνδρα 50 ετών περίπου τα ίχνη του οποίου χάθηκαν από χθες, οπότε και σήμανε συναγερμός στις αρχές.
Αγνοείται 50χρονος σε Υμηττό – Καρέα – Αστυνομικοί και πυροσβέστες «χτενίζουν» την περιοχή
![emak22](https://lawandorder.gr/wp-content/uploads/2023/12/emak22.jpg)