Υπό έλεγχο τέθηκε πλέον η πυρκαγιά που εκδηλώθηκε το απόγευμα σε συνεργείο αυτοκινήτων επί της οδού Κλεισθένους στον δήμο Αγίας Παρασκευής. Στη συνέχεια η φωτιά επεκτάθηκε σε διαμέρισμα που βρίσκεται πάνω από το συνεργείο.
Στο σημείο επιχειρεί η Πυροσβεστική με 30 άνδρες και 10 οχήματα.
Λόγω της πυρκαγιάς και της επιχείρησης της Πυροσβεστικής υπάρχει διακοπή της κυκλοφορίας στην οδό Κλεισθένους από το ύψος της Παναγούλη έως την Επαμεινώνδα.
Υπό έλεγχο η πυρκαγιά σε συνεργείο αυτοκινήτων στον Γέρακα που επεκτάθηκε σε σπίτι
![pyrosvestiki-1](https://lawandorder.gr/wp-content/uploads/2022/03/pyrosvestiki-1.jpg)